ZBROJENIA BUDOWLANE

Zbrojenia budowlane Poznań

Jednym z nieodzownych elementów każdej inwestycji, czy to domu jednorodzinnego czy obiektu użyteczności publicznej, jest stal zbrojeniowa. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w ofercie naszej hurtowni stali z siedzibą w dogodnej lokalizacji koło Poznania można znaleźć szeroką gamę gotowych zbrojeń budowlanych.
Przygotowana przez nas oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości pręty zbrojeniowe dostępne w różnych rodzajach, które różnią się od siebie nie tylko kształtem czy wymiarem, ale także gatunkiem zastosowanej stali zbrojeniowej.
W naszym asortymencie można znaleźć, między innymi:
  • strzemiona,
  • figury gięte,
  • kosze przestrzenne,
  • odcinki proste ze stali konstrukcyjnej Fi 6 – Fi 32,
  • klucze przeznaczone do skręcania drutu wiązałkowego.
  • gotowe zbrojenia budowlane wykonane wg projektu
Wszystkie produkty jesteśmy w stanie przetransportować bezpośrednio na plac budowy w powiecie poznańskim. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się nieopodal Poznania, realizujemy zamówienia dla klientów z całego województwa wielkopolskiego.
Zrojenia budowlane w Poznaniu

Gdzie może być stosowana stal konstrukcyjna?

Każdy inwestor z całą pewnością zdaje sobie sprawę, że prawidłowo wykonane zbrojenia budowlane przyczyniają się zarówno do stabilności, jak i trwałości wznoszonego obiektu.
Stal hutnicza pojawia się niemalże na każdym placu budowy, służąc do realizacji zarówno całych konstrukcji, jak i pojedynczych elementów. Rodzaj prętów, który należy zastosować w trakcie budowy, powinien zostać dokładnie określony w projekcie. Dostępna w naszej ofercie stal budowlana może być wykorzystywana w nadprożach drzwiowych i okiennych, ławach fundamentowych oraz wieńcach stropowych. Gotowe zbrojenia  są także niezbędne podczas wykonywania schodów, balkonów, tarasów, podjazdów samochodowych itp. Niekiedy są stosowane przez wykonawców również przy wyrównywaniu oraz wykańczaniu warstw posadzki.
Jako profesjonalna hurtownia stali dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas wyroby cechowały się najwyższą jakością. Na indywidualne życzenie inwestora jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne certyfikaty określające rodzaj oraz pochodzenie stali hutniczej
.

Wykonujemy:

Zapewniamy:

Gwarantujemy:

– gotowe zbrojenia budowlane na podstawie projektu
– gięcie figur zbrojeniowych
– montaż prefabrykowanych zbrojeń na placu budowy

– bezpłatną wycenę zbrojeń budowlanych
– transport stali na plac budowy

– szybką realizację zamówienia
– terminowość
– konkurencyjne ceny