ZBROJENIA BUDOWLANE

Wykonujemy:

Zapewniany:

Gwarantujemy:

– gotowe zbrojenia budowlane na podstawie projektu
– gięcie figur zbrojeniowych
– montaż prefabrykowanych zbrojeń na placu budowy

– bezpłatną wycenę zbrojeń budowlanych
– transport stali z okolic Poznania na plac budowy
– najwyższej jakości elementy zbrojeniowe, w tym siatki

– szybką realizację zamówienia
– terminowość
– konkurencyjne ceny

Jednym z nieodzownych elementów każdej inwestycji, czy to domu jednorodzinnego, czy obiektu użyteczności publicznej, jest stal zbrojeniowa. Beton jest podstawowym materiałem konstrukcyjnym wykorzystywanym m.in. przy wykonaniu fundamentów. Jednak aby poprawić jego parametry, wykorzystuje się zbrojenie budowlane. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w ofercie naszej hurtowni stali z siedzibą w dogodnej lokalizacji koło Poznania, można znaleźć szeroką gamę gotowych zbrojeń budowlanych.

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane siatki. Gotowe zbrojenie zapewniają powtarzalność wszelkiego rodzaju elementów konstrukcyjnych. Przygotowana przez nas oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości budowlane pręty zbrojeniowe dostępne w różnych rodzajach, które różnią się od siebie nie tylko kształtem czy wymiarem, ale także gatunkiem zastosowanej stali zbrojeniowej.

W asortymencie naszej hurtowni zlokalizowanej pod Poznaniem można znaleźć, między innymi:
  • strzemiona,
  • siatki i pręty zbrojeniowe,
  • figury gięte,
  • kosze przestrzenne,
  • odcinki proste ze stali konstrukcyjnej Fi 6 – Fi 32,
  • klucze przeznaczone do skręcania drutu wiązałkowego.
  • gotowe zbrojenia budowlane wykonane wg projektu
Hurtownia Moniuszko Poznań oferuje kompleksowe zbrojenia budowlane dostosowane do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie przetransportować wszelkiego rodzaju produkty, w tym gotowe zbrojenie, bezpośrednio na plac budowy w powiecie poznańskim, wykorzystując specjalne pojazdy do przewozu masywnych prętów czy nieporęcznej siatki. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się nieopodal Poznania, realizujemy zamówienia dla klientów z całego województwa wielkopolskiego

Gdzie może być stosowana stal konstrukcyjna?

Każdy inwestor z całą pewnością zdaje sobie sprawę, że prawidłowo wykonane zbrojenia budowlane przyczyniają się zarówno do stabilności, jak i trwałości wznoszonego obiektu. Z pomocą przychodzą hurtownie stali jakościowych, w których asortymencie znajduje się zarówno zbrojenie, jak i stal narzędziowa do pracy.

Stal hutnicza i gotowe zbrojenie pojawiają się niemalże na każdym placu budowy, służąc do realizacji zarówno całych konstrukcji, jak i pojedynczych elementów. Rodzaj siatek i prętów, które należy zastosować w trakcie budowy, powinien zostać dokładnie określony w projekcie. Dostępna w naszej ofercie stal konstrukcyjna wyższej jakości może być wykorzystywana w nadprożach drzwiowych i okiennych, ławach fundamentowych oraz wieńcach stropowych. Gotowe zbrojenia są także niezbędne podczas wykonywania schodów, balkonów, tarasów, podjazdów samochodowych itp. Niekiedy są stosowane przez wykonawców również przy wyrównywaniu oraz wykańczaniu warstw posadzki. Inwestycja w gotowe zbrojenie ułatwia uzyskanie konstrukcji o wymaganej odporności. Prefabrykacja stali skraca też czas przygotowania fundamentów.

Jako profesjonalna hurtownia stali dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas wyroby zbrojeniowe cechowały się najwyższą jakością. Na indywidualne życzenie inwestora jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne certyfikaty określające rodzaj oraz pochodzenie stali hutniczej. Chcemy wyróżnić się na tle innych hurtowni stali jakościowych i dostawców gotowych zbrojeń z Poznania, dlatego gwarantujemy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.