Aranżacje wnętrz

„ Wiesz Prosiaczku… dom jest wszędzie tam, gdzie nie musisz wciągać brzucha „- Kubuś Puchatek

Dom to nie tylko meble czy ściany, dom przede wszystkim stanowią ludzie, rodzina, miłość, relacje, bliscy… Możesz spokojnie skupić energię na wartościach najważniejszych, sprawami przyziemnymi zajmiemy się my i wykreujemy przestrzeń na miarę Twoich potrzeb.

Aranżacje wnętrz Poznań

Czerp radość z codziennych chwil w wymarzonym wnętrzu. Opowiedz nam o sobie i domownikach, co najbardziej lubicie robić, jakie funkcje mają spełniać pomieszczenia, w jakiej kolorystyce czujecie się najbardziej komfortowo, jak odpoczywacie. My stworzymy kreację idealnego wnętrza, z myślą o funkcjonalności, bezpieczeństwie oraz łatwości w czyszczeniu, co pozwoli Ci na skupieniu się na sprawach ważniejszych. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na nadzór autorski projektu odciążymy Cię od poświęcania czasu na zamawianie materiałów, mebli i dodatków, skoordynujemy plany dostaw z pracami fachowców oraz będziemy wizytować postępy prac, tak aby zniwelować do maksimum czas jaki musisz spędzić na budowie.

Co potrzebujemy?

Potrzebujemy jedynie:

– rzutów pomieszczeń

– wskazania oczekiwanego terminu na wykonanie projektu

– podania lokalizacji

– informacji o stanie obecnym : deweloperski/ do remontu/ wymagający lekkiego liftingu

– opis potrzeb i oczekiwań względem projektu

Posiadając powyższe informacje przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na aranżację wymarzonego wnętrza.

Warianty współpracy

  1. Projekt koncepcyjny i funkcjonalny- propozycje układu w min 2/3 wariantach, wizualizacje pomieszczeń, rysunki techniczne i propozycje rozmieszczenia punktów świetlnych i przyłączy, propozycje użytych materiałów i dodatków.
  2. Projekt kompleksowy- propozycje układu w min 2/3 wariantach, , wizualizacje pomieszczeń, rysunki techniczne, branżowe, specyfikacja użytych w projekcie materiałów wraz z ofertami cenowymi, orientacyjne kosztorysy prac wykończeniowych.
  3. Projekt kompleksowy z nadzorem autorskim- pkt 2 + zamówienia materiałów i dodatków zgodne z harmonogramem prac wykończeniowych, wizytacje wykonawcze na placu budowy
  4. Konsultacje projektowe- doradztwo w dowolnej tematyce projektowej i wykonawczej
  5. Home staging- profesjonalne przygotowanie mieszkań przeznaczonych pod wynajem

Projektowanie wnętrz Poznań i okolice

Prace projektowe sprawiają nam ogromną radość, wykonujemy projekty wnętrz z ogromnym zaangażowaniem, a efekty zadowalają nas i pozostają w pamięci przez długie lata. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową, pełną pasji i duszy przestrzeń, w której każdy będzie czuł się dobrze.

Doskonała znajomość rynku pozwala nam na wyselekcjonowanie najwyższej klasy materiałów i dodatków. Kładziemy duży nacisk na to aby wnętrze nie tylko pięknie wyglądało, lecz przede wszystkim było praktyczne i funkcjonalne w użytkowaniu.

Projektant wnętrz Poznań

Powierz wnętrze swojego domu w odpowiednie ręce. Przygotujemy plan jego urządzenia z myślą o najdrobniejsze detale tak, abyś mógł cieszyć się nimi przez długie lata.

Stawiamy na ponadczasowość proponowanych rozwiązań, śledzimy najnowsze trendy, jednak do każdego projektu podchodzimy racjonalnie dbając o portfel inwestora.

Wyjątkowa aranżacja wnętrza Poznań i okolice- zarezerwuj czas na spotkanie już dziś.

Sprawdź nasze realizacje: